Restauracje

Posted: 2012/03/22 in Restauracje
Tagi: ,

Przewodnik restauracyjny ma za zadanie nam dostarczyć informacji o restauracjach, pubach, pizzeriach i innych lokalach gastronomicznych.
Dzisiaj na szczęście nie trzeba już kupować przewodników w wersji drukowanej, a wystarczy odwiedzić odpowiednie strony internetowe.
Polecam przewodnik po restauracje Gastronomia24 – gdyż tutaj zobaczymy oceny i recenzje bardzo wielu lokali gastronomicznych z Polski.

Ponadto przewodniki pisane przez krytyków kulinarnych nie zawsze są obiektywne – gdyż jak widzimy co się dzieje w dzisiejszym świecie dokoła nas – wszystkim dzisiaj rządzi pieniądz.

Widać to także w programie Magdy Gessler – kuchenne rewolucje – widzimy tam wiele restauracji, w których wiedza personelu na temat gotowania jest gorzej niż mierna – z tego programu o restauracjach dowiemy się także na co możemy trafić w niesprawdzonych restauracjach, pizzeriach i pubach.
Jakość jedzenie w niektórych restauracjach jest taka, że ja osobiście takiej jakości potraw nie podałbym nawet zwierzęciu – bo bałbym się aby coś mu się nie stało.
Dlatego za nim wybierzemy się aby coś zjeść w restauracje najpierw przejrzyjmy w internecie przewodniki restauracyjne.
Polecam przewodnik po restauracje Gastronomia24 – gdyż tutaj zobaczymy oceny i recenzje bardzo wielu lokali gastronomicznych z Polski.
Restauracje w Polsce ostatnimi czasy podniosły poziom serwowanych potraw, ale oczywiście zdarzają się lokale, w których jakość potraw jest gorzej niż poniżej krytyki.
Przewodniki zawsze dostarczą nam aktualnych informacji o restauracjach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s